• Vianoce

• Pečenie voňavých medovníčkov, vianočné dekorácie, vôňa ihličia, slávnostne prestretý stôl, koledy, radosť a očakávanie v detských očkách.  To všetko spolu dotvára čaro Vianoc.

Aj napriek tomuto zvláštnemu obdobiu, vianočnú atmosféru cítiť aj v našej škole - vyzdobené okná i triedy, vonku Betlehem, dnu krásne vyzdobený krb.

Vianočnou atmosférou sme sa naladili už začiatkom decembra. Aj tento rok žiaci našej školy písali list Ježiškovi, so svojimi tajnými želaniami pre seba i pre svojich blízkych.

Každý deň budú vraj Vianoce... slovami tejto vianočnej piesne by sme Vám radi  vyjadrili želanie, aby čarovná vianočná atmosféra sviatkov lásky, pokoja a rodinnej pohody vládla u vás nielen počas týchto sviatočných chvíľ.