Riaditeľstvo ZŠ Lekárovce oznamuje rodičom,

že ZÁPIS do 1. ročníka

pre školský rok 2022/2023 sa uskutoční

v stredu 6.4.2022 od 14:00 do 16:00 hod.

Zápis sa uskutoční prezenčnou formou,

teda za účasti detí a rodičov.

K zápisu je potrebné doniesť občiansky preukaz a rodný list dieťaťa.

Prihláška na vzdelávanie v ZŠ Lekárovce bude k dispozícii pri samotnom zápise.

V prípade záujmu je možné ju vytlačiť a vypísať vopred, tlačivo nájdete tu : PRIHLÁŠKA

Podľa § 144a ods. 1  zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) sa na prihláške vyžaduje podpis oboch zákonných zástupcov.

• Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

• Dňa 24. marca 2022 sa v Sobranciach konala okresná súťaž v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Našu školu reprezentovala žiacka 3. ročníka Lilien Ferenčáková, ktorá získala krásne 2. miesto. Všetci sa s ňou tešíme a zo srdca blahoželáme!

• Všetkovedko- veľký súboj o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími

• 10 žiakov našej školy 2. - 4. ročníka predviedli dňa  30.novembra 2021 svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok v súťaži VŠETKOVEDKO. Táto súťaž prepája všetky oblasti, s ktorými sa žiaci doteraz stretli od slovenského jazyka cez matematiku, prírodovedu, vlastivedu, jazyky a výchovy.

Žiaci, ktorí získali titul Všetkovedkov učeň boli odmenení účastníckym diplomom a ceruzkou.

Vanesa Hutajová – 2. ročník

Charlota Ferenčáková – 2. ročník

Hugo Hruščák – 3. ročník

Lilien Ferenčáková – 3. ročník

Marko Trubik – 3. ročník

Žiaci, ktorí dosiahli titul Všetkovedko získali diplom, loptičku glóbus a ceruzku

Tristan Vraštiak – 3. ročník

Lilly Štundová – 3. ročník

Vanessa Matros – 4. ročník

Emma Hruščáková – 4. ročník

Najviac bodov získal žiak 4. ročníka Matúš Mandula. Matúš bol odmenený diplomom, knihou „Prečo?“, loptičkou glóbus a ceruzkou.

Srdečne im blahoželáme !